Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Таксі з ПДВ

Таксі з ПДВ на сьогоднішній день є досить затребуваною послугою у корпоративних клієнтів. Все тому, що перевезення працівників по службовим справам і до місця роботи, можна віднести до валових витрат. Все це особливо актуально під час карантинних обмежень, коли громадський транспорт стає більш небезпечним засобом пересування працівників.

Деякі бухгалтера сумніваються, чи передбачає Податковий Кодекс України таку норму, щоб витрати на перевезення в таксі можна було б віднести до господарської діяльності підприємства, а значить, і отримати право на податковий кредит.

Оскільки прямої заборони, на визнання цих витрат господарськими немає, то підприємство може самостійно вирішити чи пов’язана ця діяльність з отриманням прибутку і відповідно до цього, буде вона обкладатися ПДВ чи ні.

Для визначення об’єкта оподаткування, необхідно витрати на перевезення за допомогою таксі, передбачити колективними договорами. Послуга таксі з ПДВ, повинна супроводжуватися договором на перевезення, актами виконаних робіт або іншими документами, які можуть підтвердити фактичне виконання послуг підрядною організацією, а саме службою таксі.

Звичайно, потрібно врахувати, що працівники, для яких передбачена послуга перевезення, повинні бути пов’язані з господарською діяльністю підприємства. Тоді податкові органи не зможуть оскаржити той факт, що ці витрати віднесені до податкових. Наприклад, послуги з перевезення працівників апарату  керування можна віднести до адміністративних витрат, що необхідно відобразити у колективному договорі підприємства.

Звертаючись до послуги таксі по безналу, необхідно укласти договір з компанією — юридичною особою, а в договорі прописати тарифи, форму оплати, терміни надання актів виконаних робіт, щоб в майбутньому уникнути проблем з податковими органами. До того ж юридичний договір і наявність документів, які надаються службою таксі в кінці місяця, значно спрощують роботу бухгалтера підприємства.

Наша компанія  надає послугу таксі з ПДВ згідно законодавчих документів, тому значно знижує витрати наших корпоративних клієнтів, адже таким чином підприємство-замовник може економити близько п’ятнадцяти відсотків податкових витрат.

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ