Таксі для підприємств та організацій. Як правило сучасні люди у великих містах часто користуються послугами таксі. Ситуацій в яких терміново викликають автомобіль таксі багато.
Для підприємств та організацій дорого утримувати свій автопарк для перевезення працівників, тому таксі — вигідна альтернатива, особливо коли карантин і рух громадського транспорту обмежується.
У кожного жителя міста Києва та області на мобільному зберігається номер служби таксі «Гепард» на всякий випадок.
Недорогі тарифи перевезеннь, відмінна якість сервісу та можливість замовити поїздку цілодобово привертає до себе увагу безліч клієнтів.
Для перевезення пасажирів тут надається парк спеціальніх відносно нових комфортних автомобілів. Досвідчені водії, ввічливі та пунктуальні забезпечують гарний настрій та роблять поїздку приємною.
Таксі для підприємств та організацій «Гепард» міста Києва завжди напоготові щоб в будь — який час доби виконати заявку клієнтів, здійснити перевезення людей.  Іноді доводиться добиратися з допомогою таксі, якщо потрібно швидко доїхати до пункту призначення по Києву, швидше ніж в метро.
Часто викликають таксі до аєропорту Бориспіль.
Також популярні міжміські перевезення людей в мікроавтобусах.
Таксі допомагає доїхати додому з поїзда вночі, або навіть вдень, якщо у людини з собою важкі сумки з речами.
На роботу та з роботи люди вирушають майже кожний день і не в кожного є свій транспорт і не кожен знає Київ так, як знає його водій таксі «Гепард».
Люди їздять на сезонні сільгоспроботи, на будівництво в Київську область компаніями по декілька осіб, тому їм вигідно оформити виклик таксі.
Послуги таксі «Гепард» актуальні та потрібні. Ними користуються всі ті, хто хоч би раз проїхав в комфортному салоні машини та поспілкувався з ввічливим водієм.
В автомобілях таксі «Гепард» завжди прибрано, чисто та затишно. В першу чергу відчувається турбота про безпеку пасажирів, адже авто та клієнти таксі застраховані.
Для зручності в кожній машині є термінал для оплати проїзду без готівки через карточки Mastercard та VISA.
Таксі здійснює перевезення пасажирів по Києву та області вдень і вночі. Достатньо набрати номер телефона і оператор перезвонить та оформить заявку.
Таксі «Гепард» є одним з лідерів на ринку перевезеннь, має гарну репутацію за надійність та відповідальність співробітників. Безпека та комфорт таксі на європейському рівні.

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ