Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Таксі для фірми за безготівковим розрахунком

Таксі для фірми за безготівковим розрахунком. Замовити таксі «Гепард» по Києву та області можна по телефону. Оператор перезвонить Вам, оформить заявку та скаже ціну поїздки. Невдовзі до Вас підїде комфортне авто з ввічливим водієм приємної зовнішності.
Термінали, якими оснащені автомобілі таксі «Гепард» дозволяють не турбуватися про те, чі є в наявності достатньо готівки потрібного номіналу як пасажирові так і водієві. Адже сучасні працюючі люди свою заробітну плату отримують як правило на картковий рахунок. Тенденція така, що в майбутньому розраховуватися з допомогою банківської картки стане зручніше та швидше ніж паперовими грішми. Таксі для фірми за безготівковим розрахунком  набирає популярності. На відміну від готівкового розрахунку набагато зручніше використати картку Mastercard та VISA. В такому разі водієві не потрібно шукати здачу з крупних купюр та доторкатися до брудних паперових грошей, які потрібно тримати цілу кучу всякими номіналами щоб розрахуватися. Особливо це актуально в період карантину, коли рух міського транспорту та метро буває обмеженим. До того ж можна не витрачати на розрахунок дорогоцінного часу.
Безготівковий сервіс розширює можливості переміщення по місту та області для співробітників підприємств та організацій, державних установ. Сервіс здійснюється на високому технічному рівні.
Таксі підтримує роботу фірм, дає можливість людям доїхати до місця роботи та заробити гроші на звичний спосіб життя.
Зателефонувати до диспетчера таксі «Гепард» можливо в будь-який час доби. Тут піклуються про пасажирів та їхній багаж, авто зареєстровані та застраховані належним чином.
Виклики фіксуються, тому кожний водій має свій рейтинг.

Автомобілі відрізняються ступенем комфортності від економ до преміум класу, що впливає на тарифи. Клієнт може зробити свій вибір відповідно до ситуації. Співробітники підприємства або організації можуть вирішувати різноманітні завдання, наприклад зустріч в аеропорту або з поїзда, перевезення машини, якщо власник не може це зробити самостійно.
Серед молоді також популярні онлайн замовлення таксі по телефону.
При оформленні заявки оператор озвучує сумму, а розрахуватися за проїзд можна за допомогою терміналу в самому таксі.

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ