Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Робота для водіїв

Таксі  «Гепард» запрошує водіїв –  приватних підприємців для співробітництва , а також водіїв, для роботи по договору найму з власними автомобілями не старше 2011 року  випуску, не нижче «С» класу. В свою чергу, таксі «Гепард» гарантує тільки  прозору та чесну оплату, роботу по таксометру, вигідні, зручні умови праці та дружній колектив.

Основні вимоги до водіїв:

  • вік від  25ти років;
  • загальний стаж водіння не меньше 5 років;
  • знання міста;
  • чесність, вихованість, порядність, акуратність.

Отримати більшь детальну інформацію про співробітництво та запис на співбесіду за телефоном       +3 (044) 503-3-503

ПЕРЕВАГИ:

1. Компанія Гепард працює за договорами з підприємствами та організаціями. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте адекватних платоспроможних та солідних клієнтів, що гарантує спокійну та безпечну атмосферу роботи.
2. Співпрацюючи з нами, Ви працюєте за таксометром. Це набагато вигідніше, оскільки за такої системи роботи оплачується не тільки сам маршрут, а й подача автомобіля. Крім цього, враховується час у дорозі. Відповідно, час простою в пробках це також ваш дохід! Ви не втрачаєте гроші на пальне, а заробляєте навіть простоючи! Для Києва з його напруженим трафіком це важливо. Крім цього, ми маємо додаткові націнки, що дозволяють мати додатковий дохід. Як приклад, вихід з машини під час кур’єрської доставки, а також при зустрічі з табличкою свого пасажира на вокзалі або в аеропорту.
3. Працюючи з нами, Ви працюєте у корпоративному сегменті з великою кількістю замовлень. Ми не забороняємо нашим водіям працювати паралельно і в інших кампаніях, адже те, що Ви гарантовані від неоплачених подач, неоплачених простоїв та неадекватних клієнтів, робить співпрацю з нами незаперечно вигіднішою.

Гепард такси

За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефоном
+38 (044) 503-32-23

або пишіть на
info@taxi-gepard.com.ua

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ