Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Робота в таксі

Робота в таксі на сьогодні вважається дуже популярною, бо може принести стабільний, високий дохід. Перш за все, це цікава пропозиція для тих, кому цікаво отримати додатковий дохід. Тому що працювати у службі таксі можливо у зручний час.

Якщо ви хороший водій віком від 30 років, маєте посвідчення водія та бажання заробляти – вас чекають у команді Гепард таксі. Робота в таксі для комунікабельних, уважних та доброзичливих людей, звичайно без шкідливих звичок.

Насамперед, майже всі служби зацікавлені у прийомі на роботу водіїв зі своїм авто. Вимога до автомобіля для таксі Гепард — хороший стан, від 2013 року випуску, клас авто від С-класу за європейською класифікацією.

Ставши співробітником таксі Гепард, ви отримуєте, спокійну та безпечну роботу, дружній колектив, адекватних та платоспроможних клієнтів. Все тому, що Гепард працює за договорами з підприємствами та організаціями за умовами безготівкового розрахунку. Корпоративний сегмент – це завжди велика кількість надійних замовлень із гарантованою оплатою.

Співпрацюючи з надійною службою, ви отримуєте зручні умови праці. По-перше, водій працює за таксометром. Це набагато вигідніше, оскільки за такої системи роботи оплачується не лише сам маршрут, а й подача автомобіля. Крім цього, враховується час у дорозі. Відповідно до цього, час простою в пробках це також ваш дохід! Ви не втрачаєте гроші на пальне, а заробляєте навіть під час простою! Працюючи у мегаполісі – це велика перевага серед інших служб.

Крім цього, добра служба таксі має додаткові націнки, які дозволяють отримати більший дохід. Наприклад, кур’єрська доставка чи зустріч гостя на вокзалі чи аеропорту. Це позначає те, що якщо під час доставки водій виходе з авто зустріти клієнта з табличкою, або піднімається до квартири віддати замовлення, то це буде оплачуватись за додатковим тарифом. Більш опцій – більше зарплата водія.

У службі Гепард не забороняється працювати паралельно та в інших кампаніях, співпраця адміністрації та водіїв будується на довірі та взаємовигідних умовах.

Отже, співробітники відомої служби таксі одержують:

— стабільні замовлення, у тому числі від корпоративних клієнтів;

— абсолютно вільний та зручний графік роботи;

— можливість працювати як на постійній основі, так і за сумісництвом;

— високій дохід, який залежить лише від бажання працювати;

— офіційне працевлаштування у штаті служби;

— зручна співпраця з диспетчерами служби.

Якщо ваша мрія робота в таксі, але ви на маєте власного авто, то можете знайти роботу також. Вимоги до водіїв такі ж самі як і до тих, хто працевлаштовується зі своїм автомобілем.

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ