Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Юридичні вимоги для ведення таксі

Юридичні вимоги для ведення таксі. Розпочинаючи свій бізнес таксі, ви думаєте над багатьма речами. Вам потрібно не тільки турбуватися про очевидні кроки – наприклад, найняти водіїв та придбати транспортні засоби, але й враховувати юридичні вимоги, яких потрібно дотримуватися, а також страховку. У цій статті ви дізнаєтеся більше про те, що вам знадобиться, щоб створити свою компанію таксі.

Вибір місця

Переконайтеся, що ваш офіс таксі знаходиться в хорошому місці, оскільки це може призвести до погіршення вашого бізнесу. Якщо ви хочете орієнтуватися на відвідувачів, розмістіть офіс у громадському місці, де буде багато перехожих. Прикладом хорошого розташування є супермаркет за містом, до якого важко дістатися громадським транспортом.

Інший варіант — відкриття штабу, де ви просто відповідаєте на дзвінок і делегуєте роботу водіям. Таким чином ви матимете набагато більше свободи у виборі розташування свого офісу. Якщо ви будете використовувати двосторонню радіостанцію для спілкування з водіями, виберіть офіс у стратегічному місці, бажано високо — оскільки розташування офісу визначатиме діапазон, на якому водії можуть спілкуватися.

Страхування

Дуже важливо, щоб ви взяли до уваги страхування таксі. Якщо ви керуєте компанією таксі, це не тільки дуже гарна ідея, але й юридичні вимоги для ведення таксі. Оскільки ви наймете водіїв, вам також потрібно буде отримати страхування відповідальності співробітників, щоб захистити їх, якщо вони зазнають травми на роботі.

Під час роботи зі свого приміщення ви також можете взяти страхування приміщень на випадок, якщо ваш бізнес зірветься через крадіжку, пожежу чи інші види пошкоджень.

Посвідчення таксиста

Перш ніж вести бізнес таксі, потрібно подати заяву на отримання ліцензії оператора. Це документ, який підтверджує, що ви офіційний таксист — його можна отримати у вашій місцевій раді. Зазвичай є два типи ліцензії, на які потрібно подати заявку:

Ліцензія «приватного найму», яка дозволяє виконувати лише попередньо заброньовані роботи.
Ліцензія, яка дозволяє забирати клієнтів і з вулиці.

 

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ