Гепард такси
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.
Ваш надійний бізнес перевізник! 24/7
Усі трати на поїздки з нами можна списувати на витрати, зменшуючи податок на прибуток та ПДВ
Не довше 20 хвилин
Наші клієнти не чекають автомобіль більше 15-20 хвилин.

Гепард таксі

Гепард таксі завжди по перед усе ставило безпеку поїздок у таксі. А під час загрози поширення COVID-19, адміністрація служби, мобілізувала усі можливості, щоб поїздки в таксі були максимально безпечними як для співробітників Гепард, так і для пасажирів.

Сервіс Гепард таксі розробив низку правил безпеки як для водіїв, так і пасажирів.

  1. Після кожної поїздки обов’язкове провітрювання салону
  2. Протягом дня проводиться обробка всіх поверхонь, сидінь, скла, ручок, керма дезінфікуючими розчинами гарної якості.
  3. У кожній машині є антисептик для обробки рук, рукавички, маски для водія та пасажирів
  4. Проводиться ретельне прибирання салону авто після закінчення зміни
  5. На роботу не допускаються водії з найменшими ознаками ГРВІ

Якщо є така можливість за кількістю пасажирів, то водій рекомендує займати заднє сидіння авто. А якщо дозволяє погода, бажано залишати вікно на прочиненим.

В умовах карантину послуга корпоративне таксі стає ще більш актуальною. Для роботодавця це реальна можливість доставити співробітників до місця роботи і додому якомога безпечніше і швидше. Крім цього, безготівковий спосіб оплати, під час епідемії є більш безпечним, як для водія так і для пасажирів.

Безпека у службі таксі це не тільки про Ковід. Уся команда таксі Гепард завжди ставила безпечність на перше місце. Немає нічого дорожчого за життя, страшно уявити, що статистика аварій з водіями таксі б’є всі рекорди серед іншого автотранспорту. АЛЕ! Це відбувається лише тоді, коли ви не впевнені у безпеці. Коли ви сідаєте в машину, пам’ятаєте, що економія тут не доречна, тому що ви довіряєте своє життя і безпеку своїх близьких, саме цьому водієві.

У надійному таксі вам завжди запропонують користування ременем безпеки, дитячим автокріслом, бо здорове бажання захисту пасажирів – це цілком вірне рішення. Навіть досвідченні водії повинні користуватися пасками безпеки.

Не вибирайте дешевий варіант, низька вартість супроводжується економією служби на технічному контролі стану автопарку, оформленням водіїв без досвіду роботи, недостатньою увагою до їхньої компетентності з боку адміністрації служби таксі.

А якщо ви роботодавець і укладаєте договір зі службою таксі для пересування своїх співробітників, то відповідальність за їхню безпеку лягатиме на ваші плечі.

Довіряйте професіоналам! Гепард таксі забезпечує гарантовану безпечну поїздку, приємне обслуговування та сервіс відповідно до демократичних цін.

 

 

Call Now ButtonВИКЛИК ТАКСІ